Gepubliceerd op 01-04-19 | Categorie: Bijeenkomsten

Data voorjaarsbijeenkomsten REN-commissies

Wil jij meebouwen aan een onderlinge verbinding tussen ergotherapeuten in de regio ter bevordering van de beroepsontwikkeling van de individuele ergotherapeut? Een rol spelen in de positionering van de ergotherapie op regionaal vlak door het leggen van samenwerkingsverbanden en door het inspelen op regionale situaties? Kom dan naar de voorjaarsbijeenkomst van een REN-commissie bij jou in de buurt. Omdat de REN-commissies dit jaar 5 jaar bestaan, worden zij tijdens de voor- en najaarsbijeenkomsten in het zonnetje gezet. 

De voorjaarsbijeenkomsten voor de REN-commissies zijn bekend. Iedereen is van harte welkom om aan te sluiten. Aanmelden kan door een mail te sturen naar desbetreffende REN-commissie tenzij anders vermeld.
Hieronder volgen onze negen REN-commissies van Noord naar Zuid.

  1. REN Noord
    Datum en tijd: 9-april 2019  van 17.30 – 21.00
    Locatie: Woonzorgcentrum Heymanscentrum, Henri Dunantlaan 20, Groningen
    Aanmeldenren.noord@ergotherapie.nl
  2. REN Overijssel/ Noordoostpolder
    Datum: 11 april 2019 van 18.00 – 21.00
    Locatie: Saxenburgh groep, J. Weitkamplaan 4a, Hardenberg
    Aanmeldenren.overijssel@ergotherapie.nl
  3. REN Gelderland
    Datum: 2 april 2019 van 18.30 – 21.30
    Locatie: Klimmendaal Arnhem
    Aanmeldenren.gelderland@ergotherapie.nl
  4. REN Utrecht/ Flevoland
    Datum: 22 mei 2019 van 16.00 – 19.00
    Locatie: Hilversum Tergooi ziekenhuis
    Aanmeldenren.utrecht@ergotherapie.nl
  5. REN Noord- Holland
    Datum: 9 mei 2019 van 18.00 – 21.00
    Locatie: Noordwest Ziekenhuis Groep, Alkmaar
    Aanmeldenren.noord.holland@ergotherapie.nl
  6. REN Zuid- Holland
    Datum en tijd: 11 april 2019  van 16.00 – 20.30
    Locatie: Revalidatie centrum Rijndam, Westersingel 300, Rotterdam
    Aanmeldenren.zuid.holland@ergotherapie.nl
  7. REN Brabant West/ Zeeland
    Datum: 9 april 2019 van 17.00 – 21.00
    Locatie: Regionaal behandelcentrum Wiekendaal – de Kapel, Roosendaal
    Aanmeldenwest.brabant.zeeland@ergotherapie.nl
  8. REN Brabant – Oost
    Datum: 9 mei 2019 van 16.00 – 21.30
    Locatie: Elkerliek Ziekenhuis, Helmond
    Aanmeldenren.brabant.oost@ergotherapie.nl
  9. REN Limburg
    Datum en tijd: 4 april 2019 van 16.30 – 21.00
    Locatie: de Ligne Zuyd Hogeschool  Sittard, Ligne 1, Sittard
    Klik hier om je aan te melden.

Save the date!

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,



Terug naar boven ↑


Terug naar boven ↑